İletişim

İSTOÇ Oto Center TEM Plaza Kat: 3, Bağcılar / İstanbul 0(212) 905 12 12 info@autogross.com.tr

Sizi Arayalım


  Bakırcı Yapı

  Türkiye’nin önde gelen inşaat şirketlerinden biri olan Bakırcı Yapı’nın temelleri 1981 yılında İstanbul’da atıldı. Türkiye ekonomisi için katma değer yaratan sektörlerin başında yer alan inşaat sektöründe faaliyet gösteren Bakırcı Yapı, konut ve ticari yaşam alanlarında 40 yıla uzanan geçmiş deneyimi ve öncü projeleriyle Türkiye’nin güçlü ve saygın şirketleri arasında yerini almıştır.

  Sağlık, bilişim, gıda ve denizcilik sektörlerinde faaliyet gösteren Sağlam Şirketler Grubu’nun bir üyesi olan Bakırcı Yapı, grup şirketlerin yarattığı ortak güç ve ortak sinerjiyle Türkiye inşaat sektöründe yeni atılımlara öncülük etmeye devam etmektedir. Projelendirmeden anahtar teslimine dek uzanan sürecin her aşamasında çağdaş standartlarda hizmet sunan Bakırcı Yapı, güçlü organizasyonel ve finansal yapısıyla, yüksek kalite standartlarında kalıcı projeler ortaya koymaktadır.

  Yenilikçilik, akılcılık, ilkelilik ve sorumluluk değerleriyle doğru zamanda, doğru yerde, doğru projeler geliştirmeyi ilke edinmiş olan Bakırcı Yapı, bugüne kadar geliştirdiği ve gerçekleştirdiği projelerle modern Türkiye’nin inşası için ülke ekonomisine değer katmaya devam etmektedir.

  Estetik ve tekniği buluşturan, insana ve çevreye saygılı, iş sağlığı ve güvenliğine duyarlı yaklaşımıyla çağdaş kalite ve konforun üst düzeyde yaşandığı alanlar inşa eden Bakırcı Yapı, gösterdiği istikrarlı büyüme performansıyla sektörde güven ve kalitenin temsilcisi olmuştur.

  Gelişen ve değişen dünyayı takip ederek sadece dünün ya da bugünün değil, geleceğin markası olmak adına yaşam alanları oluşturan Bakırcı Yapı’nın amacı, beklentilerin ötesine geçerek yatırımı kazanca dönüştüren geleceğin kalıcı yapılarına imza atmaktır.

  www.bakirciyapi.com

  Altınbaş Holding

  Türkiye’nin lider kurumlarının başında gelen Altınbaş Holding’in temelleri Mehmet Altınbaş tarafından 1950’li yıllarda Gaziantep’te atıldı. Gaziantep’te yaptığı fıstık toptancılığı ile ticaret hayatına başlayan ve daha sonra fıstık ağaçları ekmeye başlayan Mehmet Altınbaş, ilerleyen yıllarda sarraflığın inceliklerini öğrenerek bugün bir dünya markası olan Altınbaş’ın ilk atılımını yapmıştır.

  Altınbaş markası mücevherat sektörüne yön veren, uluslararası platformda da marka bilinirliği ile ilk sıralarda yer alan bir markadır. Pek çok kez Türkiye’nin en güvenilir markası olarak da ödüller alan Altınbaş grubu farklı sektörlerde büyümeye devam etmektedir. Girdiği her sektörde Türkiye ekonomisine katkı sağlayan ve istihdam yaratan Altınbaş Holding, enerji, finans, mücevherat, lojistik ve eğitim alanlarında yer alan markaları ile önemli başarılara imza atmaktadır.

  Altınbaş Holding şirketleri, faaliyet gösterdikleri sektörlerde ve ülkelerde lider olma hedefi ile çalışmaktadır. 35 ülkeye doğrudan, 80 ülkeye dolaylı ihracat yapmaktadır. Türkiye, Kıbrıs, Almanya, Bulgaristan, Arnavutluk, Makedonya, ABD ve Ukrayna’da istihdam yaratmaktadır. 7 milyar doları aşan aktif büyüklüğü ve 5000’i aşkın çalışanı ile ülke ekonomisine değer katmaktadır.

  Faaliyet gösterdikleri alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirip, teknolojiyi en üst seviyede kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda verimli şirketler yaratmak ve Türkiye ekonomisine yön vermek misyonu ile yoluna devam eden Altınbaş Holding, markaları ile büyümeye devam etmektedir.

  Değerlerinden vazgeçmeden, fark yaratmak için yola çıkan Altınbaş Holding’in amacı, katma değeri yüksek yatırımlar gerçekleştirmek ve girdiği her sektörde lider konuma gelmektir.